Hastanemizde "Sevgi Mağazası" Açıldı
25 Temmuz 2022


Sevgi Mağazası - Site Manşet_Min - 1.png

Hastanemizde "Sevgi Mağazası" Açıldı


Batman İl Sağlık Müdürlüğü ve Türk Kızılay Batman Şubesi iştirakiyle Hastanemizde oluşturulan “Sevgi Mağazasının” açılışı Valimiz Ekrem CANALP tarafından yapıldı.

Doğum Servisinde açılan mağazada; Doğum yapan ekonomik durumları elverişsiz hastalar, 0-2 yaş arası çocukların beslenme ihtiyacı, 0-18 yaş aracı çocukların giyim ihtiyacı ile doğum yapan anneler ve çocuklarının doğum paketi, bebek bakım ürünleri, hijyen malzemeleri, iç çamaşırı, giyim, oyuncak vb. ihtiyaçlar ücretsiz karşılanacak. 

Mağazanın açılışında bir konuşma yapan Valimiz Ekrem CANALP, “ Bugün burada açtığımız bir yönüyle sosyal market niteliğindeki Sevgi Mağazası’nın vatandaşlarımıza sağlayacağı katkı bizleri de mutlu edecektir. Ben ümit ediyorum ki burada Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Bakanlığımız, Türk Kızılay’ı ve Hastane Başhekimliğimizce beraber uygulayacağımız bu proje çok başarılı bir proje olacak ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın da ihtiyaçlarını buradan giderebilecekleri bir mekan halinde Batmanlılara hizmet verecektir. Mağazanın açılışına katkısı olan herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Açılışa Valimizin yanı sıra İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Semih CANPOLAT, Türk Kızılay Batman Şube Başkan V. Şirin TEMİZ ve Başhekimimiz Uzm. Dr. Feyat TUNÇ katıldı.

Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 1A.png


Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 1B.png
Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 2.png
Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 3.png
Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 4.png
Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 5.png
Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 6.png
Sevgi Magazası - Sosyal_Min - 7.png